Přehled všech verzí NutriPro

Vyzkoušejte si NutriPro zdarma přes naše DEMO PC, nebo využijte zkušební verzi NutriPro START.

Produkty NutriPro jsou určeny pro široký okruh uživatelů od lékařů a špičkových výzkumných pracovišť na univerzitách až po výživové poradce a fitness trenéry a případně i laiky, kteří chtějí mít nad svým stravováním absolutní kontrolu. Nároky na funkčnost nutričního software se u různých cílových skupin liší, proto jsme v souladu s jejich specifickými potřebami připravili následující produkty:

NutriPro EXPERT

NutriPro EXPERT je plná verze programu s řadou vlastností, které ocení hlavně výživoví profesionálové, tedy lékaři v praxi i ve výzkumu a další specialisté, kteří potřebují sledovat detailně velkou řadu nutrientů. Jedná se o profesionální nástroj, který nabízí moderní alternativu k dosud rozšířeným, avšak generačně starším projektům jako jsou Nutridan, Nutrimaster, Nutris, Jednohubka a dalším.

NutriPro PROFI ONE

NutriPro PROFI ONE nabízí plnohodnotnou funkčnost programu NutriPro Expert, je však poskytován formou ročního nebo tříměsíčního pronájmu aplikace. Podmínkou využití této varianty je aktivní připojení k internetu. Po uplynutí pronájmu je možno opakovaně předplatit verzi PROFI ONE pro období dalších 3 měsíců nebo jednoho roku. U verze NutriPro PROFI ONE není potřeba hradit roční poplatek za podporu, ten už je zahrnut v rámci ceny pronájmu. Pokud si nejste jisti, která varianta je pro Vás vhodná, připravili jsme pro Vás jejich cenové porovnání.

NutriPro Wellness

NutriPro Wellness nabízí omezenou funkčnost programu NutriPro Expert. V porovnání s verzí NutriPro Expert tato licence obsahuje omezenou škálu 33 nutrientů a neobsahuje moduly dia, receptury a klinické výživy. Tato verze je skvělým pomocníkem v péči o klienty zejména u výživových poradců, osobních trenérů fitness, wellnes a redukci nadváhy, kteří nepotřebují sledovat celé spektrum nutrientů. Samozřejmostí NutriPro Wellness je propojení s webovou aplikací NutriData.  

NutriPro Gastro

NutriPro Gastro nabízí omezenou funkčnost programu NutriPro Expert. V porovnání s verzí NutriPro Expert tato licence obsahuje omezenou škálu 33 nutrientů a neobsahuje moduly dia, wellness a klinické výživy. Tato verze je skvělým pomocníkem při stanovení obsahu nutrientů přímo při vytváření receptur, nebo u hotových pokrmů. Tato verze programu je určena zejména pro hotely, restaurace, jídelny a odborníky v gastronomii.

NutriPro Lite

NutriPro Lite je z hlediska funkčnosti velmi omezené oproti programu NutriPro EXPERT. Omezení se týká počtu sledovaných nutrientů (16 základních), neobsahuje moduly dia, wellness, receptury, sportovní a klinickou výživu, omezený počet karet klientů (10), nelze propojit s webovou aplikací NutriData. Verze NutriPro Lite je vhodné pro osobní, nebo domácí použití.

Porovnání jednotlivých verzí NutriPro:

NutriData

Rozvoj informačních technologií dnes umožňuje zaznamenávat přijaté potraviny online prostřednictvím osobních počítačů, notebooků, tabletů a chytrých telefonů. Verze NutriData, kterou jsme uvolnili v lednu 2015, umožní klientům nutričních poradců zaznamenávat přijaté potraviny prostřednictvím webového rozhraní a odesílat je k vyhodnocení přímo svému nutričnímu poradci. Odpadá tak nutnost zaznamenávat přijaté potraviny a poté je znovu nechat přezadat nutričního poradce do programu NutriPro Expert.

Nejnižší doporučená konfigurace PC pro práci se SW NutriPro:
Win 7 a vyšší; 4GB RAM; i3, i5 nebo i7 CPU; monitor s rozlišením min. 1024x768 pix; funkční připojení k internetu (minimálně při instalaci)

Software funguje i na slabších počítačích, ale práce s NutriPro na nich nemusí být úplně plynulá z důvodu zpracování velkého množství dat.

Instalace | Manuály | Koupit

Stránka se načítá...