DEMO PC

Vyzkoušejte si NutriPro zdarma přes naše DEMO PC, nebo využijte zkušební verzi NutriPro START.

Připravili jsme ukázkové Demo PC s předinstalovaným softwarem NutriPro EXPERT, aby si jej kdokoli, kdo požádá o přístup, mohl jednoduše během pár dní vyzkoušet. K počítači se připojíte jednoduše přímo přes Váš počítač. Stačí kontaktovat podporu s Vašimi kontaktními údaji. Následně Vám pošleme soubor, který si stáhnete a jehož spuštěním a zadáním hesla se připojíte přes vzdálenou zprávu k našemu Demo PC.

Pokud máte zájem si software zkusit na DEMO PC, prosím, kontaktujte nás na telefonním čísle 777 575 012, nebo nám napiště email na podpora@nutripro.cz. Obratem vám zašleme přístupové údaje.

Náhled - DEMO PC NutriPro EXPERT:

Souhlas se zpracováním osobních údajů
Pokud budete mít zájem o vyzkoušení našeho DEMO PC, kde máme přeinstalovaný software NutriPro, budeme po Vás vyžadovat některé Vaše osobní údaje (jméno, příjmení, email, adresa, případně název společnosti) a spolu s nimi i souhlas se zpracováním těchto Vámi poskytnutých osobních údajů. Tyto osobní údaje potřebujeme z důvodu zabezpečení našeho systému a v žádném případě je nebudeme používat pro marketingové účely, nebo je předávat třetím stranám.

Stránka se načítá...